30. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA

Zakończony niedawno 30. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA pod wieloma względami był wyjątkowy. Najpierw zupełnie nowe miejsce – świeżo otwarta Hala Expo Kraków. Wiele nowych rekordów: 170 wystawców, ponad 6000 odwiedzających i więcej niż 4000 uczestników sesji edukacyjnych!

30. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i Spa w Polsce, które od lat odbywa się w Krakowie. Jak zawsze na kongresie można poznać najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji ciała, kosmetologii i makijażu. Wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata prezentowali nowe zabiegi i linie kosmetyczne, dzielili się swoją wiedzą na różne interesujące tematy. Po każdym z wykładów można było ich osobiście poznać, chwilę z porozmawiać, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na każdym Kongresie jest też część targowa – otwarta dla wszystkich chętnych, poszukujących nowości w kosmetykach i zabiegach. Przy okazji można spotkać się z najlepszymi ekspertami i dowiedzieć się wiele ciekawego na temat nowych linii kosmetycznych czy zabiegów, uzyskać pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków do naszej cery.

Moim zdaniem targi dają szerokie możliwości kontaktu z właścicielami, sponsorami szerokiej gamy kosmetycznej, a co za tym idzie poszerzenie wiedzy w tym kierunku. Warto brać udział w Międzynarodowym Kongresie i Targach kosmetycznych LNE & SPA.

 

LNE film

Justyna Kozłowska

Studentka studiów magisterskich na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia
.